Profesjonalna Obsługa Imprez Artystycznych


Skończył Szkołę Podstawową i jednocześnie PSM I Stopnia w klasie klarnetu i akordeonu. W wieku 15 lat rozpoczął kolejny etap edukacji w LO w Gogolinie, gdzie w tym samym czasie uczęszczał do Opolskiego Studia Piosenki m.in. z Edytą Górniak szlifując dykcję, emisję, artykulację oraz interpretację piosenek pod bacznym okiem Elżbiety Zapendowskiej. Pierwsze kroki na scenie stawiał ze znaną wówczas grupą Niebiesko-Biali. Potem trafił do znanych zespołów występujących na terenie Opolszczyzny takich jak: Sekret, Cdx, Colorado.
 
Występuje w towarzystwie takich artystów jak: Marcin Daniec, Krzysztof Krawczyk, Andrzej Grabowski, a ostatnio z topowym zespołem Feel, Boney M, UK Legends (Smokie i The Animals), prezentując bardzo szeroki i profesjonalny repertuar muzyczny nadający się na każdą imprezę taneczną.
 
Po drodze Leszek Wiklak występuje w znanych programach telewizyjnych takich jak: "Droga do Gwiazd", "Kawa czy herbata?", "X FACTOR", ale traktuje je tylko jako tzw."karty przetargowe" przez dalszą niełatwą drogę do popularności, na której mu zależy.

Jeżeli zainteresowała Państwa moja oferta, proszę o kontakt:
Leszek Wiklak kom. 606 909 950,
© 2018 by Leszek Wiklak - Gogolin, Krapkowice. Strona WWW wykonana przez A.I.FIA