Profesjonalna Obsługa Imprez Artystycznych


Do jej sukcesów należą: promocja płyty pt. „Czar korzeni” Katarzyny Gaertner. Występowała na licznych koncertach w tym telewizyjnych z takimi artystami jak: KG Band, Paweł Kukiz, Trebunie Tutki, Jacek Wójcicki, Aida, Max Klezmer Band. 
Brała udział w spektaklu muzycznym autorstwa Grzegorza Walczaka, Andrzeja Marii Marczewskiego oraz Katarzyny Gaertner pt. „Big Popiel - mysia opera” w teatrze Rampa w Warszawie (2002 r.) Współpracowała z Karin Stanek ,zespołem bluesowym Gang Olsena (koncerty , teledyski, nagranie płyty pt. „Disco & blues„). Laureatka m.in. "Szansy na Sukces" (2010), zwyciężyła piosenką z repertuaru "Brathanki". Podczas trzyletniego pobytu w Dublinie koncertowała z Lisą Stansfield oraz funk-bluesowym bandem "Santoria".
 
Po powrocie do Polski ma na swoim koncie współpracę m.in.z Borysem Szycem, zespołem Feel, Grzechem Piotrowskim i Andrzejem Rybińskim. Brała również udział w programie TVP2 " Bitwa na głosy" (w zwycięskiej drużynie Piotra Kupichy), następnie w "The voice of Poland" (w zespole Nergala),na wiosnę zobaczymy ją w programie "X FACTOR". Obecnie Kasia od poczatku roku 2012 współpracuje z Leszkiem Wiklakiem oraz jego zespołem, a w międzyczasie skupia się nad własnym projektem solowym.
 
Filmy z jej występów można obejrzeć klikając w poniższe linki:

Jeżeli zainteresowała Państwa moja oferta, proszę o kontakt:
Leszek Wiklak kom. 606 909 950,
© 2018 by Leszek Wiklak - Gogolin, Krapkowice. Strona WWW wykonana przez A.I.FIA