Profesjonalna Obsługa Imprez Artystycznych


Leszek Wiklak ur. 21.06.1971 r.w Krapkowicach k/ Opola. Tam skończył Szkołę Podstawową i jednocześnie PSM I Stopnia w klasie klarnetu i akordeonu. W wieku 15 lat rozpoczął kolejny etap edukacji w LO w Gogolinie, gdzie w tym samym czasie uczęszczał do Opolskiego Studia Piosenki m.in. z Edytą Górniak szlifując dykcję, emisję, artykulację oraz interpretację piosenek pod bacznym okiem i uchem Elżbiety Zapendowskiej.

Zakończył ją w wieku ok. 20 lat. Po ukończeniu LO próbował zdawać do Akademi Muzycznej w Katowicach na V Wydział Jazzu i Rozrywki, ale ostatecznie wylądował w tym samym budynku, w którym pobierał lekcje śpiewu przy ul. Strzelców Bytomskich w Opolu, gdzie został słuchaczem Państwowego Studium Kulturalno-Oświatowego i Bibliotekarskiego na specjalizacji: taniec.

Wraz z rozpoczęciem studiów zaczął zarabiać pierwsze pieniądze śpiewając i grając na różnego rodzaju imprezach. Po drodze uczęszczał również przez kilka miesięcy do Państwowego Studium Piosenkarskiego w Poznaniu oraz miał krótki epizod w musichallu METRO. Pierwsze kroki na scenie stawiał w swojej rodzinnej miejscowości Krapkowice skąd pochodzi występując ze znaną wówczas na tym terenie grupą muzyczną NIEBIESKO-BIALI. Potem trafił do znanych zespołów występujących na Opolszczyźnie, a później także całej Polski takich jak: SEKRET, CDX, AMADEO, COLORADO, BLACK&WHITE. W zespołach tych śpiewał i grał w sumie do ok. 40-ego roku życia występując niejednokrotnie w towarzystwie znanych artystów zarówno polskich jak i zagranicznych. Od 2011 roku pracuje nad swoim nazwiskiem jako LESZEK WIKLAK.


Jeżeli zainteresowała Państwa moja oferta, proszę o kontakt:
Leszek Wiklak kom. 606 909 950,
© 2018 by Leszek Wiklak - Gogolin, Krapkowice. Strona WWW wykonana przez A.I.FIA